Prof.Dr.Metin Demirkaya - Bursa Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak çocuk sağlığı ve gelişimi tani ve tedavisi ve sonrasindaki takibi, güncel yaklaşımlar ve bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

Prof.Dr. Metin Demirkaya İletişim

Prof. Dr. Metin Demirkaya Bursa Çocuk Sağlığı ve hastalıkları uzmanı olarak tüm çocukluk çağı hastalıkları, hemanjiom (çocuklarda gül lekeleri) damar beni, lenfadenopatiler, Kan değer anormallikleri, çocuk onkoloji, çocuk hematoloji, çocuklarda yüksek ateş, solunum yolu enfeksiyonları, gelişim bozuklukları, idrar yolu enfeksiyonu, ateş, alerjik astım, alerjik bronşit, Saman Nezlesi (Alerjik Rinit) ayrıca onkoloji biriminde yenidoğan döneminden ergenlik dönemine kadar görülen kanserden korunma, kanser taraması, tanı ve tedavi hizmetleri Çocuk Onkolojisi Cocuk onkolojik tani ve tedavisi ve sonrasindaki takibi yapmaktadır.

Telefon: 0224 9700101

Bursa Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Bu Web Sitesindeki içerikler Tamamiyle Bilgilendirme Amaçlıdır. Gerçek Doktor Kontrolünün Ve Muayenesinin Yerini Tutamaz.

SOSYAL MEDYA:

    

İletişim Bilgilerimiz

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
 info (@) metindemirkaya.com.tr
 Bursa Web Tasarım
Telefon: 0224 9700101

Bu sitenin içeriği ziyaretçileri bilgilendirmeye yöneliktir. Sitede ki bilgiler tıbbi teşhis, tedavi planı veya reçete özelliği taşımaz. Çocuğunuzun sağlık durumuyla ilgili en doğru bilgiyi çocuğunuzu devamlı takip eden hekiminizden alabilirsiniz. Sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılması nedeniyle doğabilecek tıbbi veya yasal problemlerden dolayı site yapımcıları sorumlu tutulamaz.